W Poznaniu rusza Polagra Food

Autor:

Październik 8, 2012WydarzeniaSkomentuj...

Dziś rozpoczynają się 28. Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych Polagra-Food w Poznaniu. To największe święto  producentów, dystrybutorów, handlowców, hurtowników, sprzedawców detalicznych i technologów związanych z branżą spożywczą.

Najlepsze prezentowane na targach Polagra-Food 2012 produkty zostaną wyróżnione Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Równolegle odbędą się imprezy Polagra-Tech, Polagra Gastro, Smaki Regionów i Invest Hotel (targi branży hotelarskiej) oraz Taropak (technologie i maszyny do pakowania żywności), skupiające w sumie 1500 firm z 27 krajów. Szacuje się, że targi odwiedzi 45 tys. osób.

Wśród rozlicznych atrakcji, jakie czekają gości, najciekawiej zapowiadają się pokazy mistrzów cukiernictwa w ramach targów Polagra-Tech, Kulinarny Puchar Polski dla kucharzy na Polagra Gastro, Salon Win i Alkoholi – prezentacja i degustacja szerokiej oferty przemysłu winiarskiego i spirytusowego, a przede wszystkim salon Smaki Regionów. Ta impreza rozpoczęła się już w niedzielę, kiedy to tłum oblężył pawilon 8A. Trudno się dziwić takiemu zainteresowaniu: 180 wystawców z różnych regionów Polski prezentuje tu i sprzedaje tradycyjne, regionalne i ekologiczne przysmaki, które można degustować do woli. Impreza Smaki Regionów potrwa do 9 października, natomiast Polagra Food – do 11 października.VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
W Poznaniu rusza Polagra Food, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Skomentuj...