Listopadowe święto piwa w Poznaniu

Autor:

Listopad 13, 2013WydarzeniaSkomentuj...

cropped-banderJuż w najbliższy weekend Poznań stanie się na dwa dni stolicą piwa. 16 listopada rozpoczynają się pierwsze profesjonalne Poznańskie Targi Piwne.

Impreza organizowana przez multi-tap Setka Pub skierowana jest zarówno do osób związanych z branżą piwną zawodowo, jak i do pasjonatów: piwowarów domowych, birofili, blogerów piwnych i wszystkich samozwańczych koneserów złotego trunku. Targi będą wyjątkową okazją, aby poznać i spróbować piwa z rozlicznych browarów regionalnych, rzemieślniczych, kontraktowych, restauracyjnych oraz produkty z różnych zakątków świata. Zaprezentują się również puby, specjalistyczne sklepy piwne, hurtownie, producenci i dystrybutorzy sprzętu i surowców do piwowarstwa domowego, wyposażenia browarów i inni przedstawiciele branży. Na targach obecni będą także profesjonaliści i sędziowie Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych.

W ramach imprezy odbędzie się również Giełda Birofilistyczna, na której kolekcjonerzy będą mieli możliwość bezpłatnego wystawienia swoich zbiorów oraz odbędzie się 5. Poznański Konkurs Piw Domowych.

Wstęp na Poznańskie Targi Piwne jest bezpłatny.

Godziny otwarcia: Sobota: 10.00 – 23.00, niedziela: 10.00 – 21.00

Targi odbędą się 16-17 listopada 2013 r. na terenie MTP, w pawilonie nr 3 (Wejście Wschodnie).

Strona organizatora: Poznańskie Targi Piwne


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Listopadowe święto piwa w Poznaniu , 10.0 out of 10 based on 1 rating

Skomentuj...