Inspirująco w Poznaniu: warsztaty smaku w Republice Słonecznej

warsztaty kulinarne w poznaniu republika słonecznaDni są coraz dłuższe – warto pomyśleć o twórczym wykorzystaniu czasu… oczywiście w kulinarnych klimatach!

Warsztaty kulinarne i spotkania towarzyskie „przy garnkach” to coraz bardziej popularna forma kreatywnego spędzania czasu; pojawia się też coraz więcej ciekawych miejsc umożliwiających ćwiczenie kulinarnych umiejętności pod okiem mistrza. Świetna zabawa, masa inspiracji, profesjonalna wiedza, a na koniec wspaniała, własnoręcznie przyrządzona uczta – to może być początek pięknej pasji!

Usytuowana na poznańskim zielonym Grunwaldzie Republika Słoneczna jest miejscem wyjątkowym: to nie tylko wysmakowane pokoje gościnne, organizacja przyjęć i imprez oraz profesjonalny catering, ale również wielotematyczne warsztaty kulinarne prowadzone przez zawodowych szefów kuchni i znawców dobrego jedzenia. Przestronna, świetnie wyposażona kuchnia warsztatowa, ogród z sezonowymi warzywami i ziołami, jadalnia, w której po zakończeniu zajęć delektujemy się przygotowanymi posiłkami przy muzyce i winie – nauka gotowania jeszcze nigdy nie była tak przyjemna.

Wiosna w Republice zapowiada się naprawdę ciekawie: w kwietniu możemy zgłębić między innymi sztukę robienia serów białych i żółtych, tajniki przygotowywania domowych pierogów, przeżyć przygodę z kuchnią azjatycką, wegetariańską i wegańską. Wszystko oczywiście pod przewodnictwem specjalistów z dziedziny sztuki kulinarnej, znawców serowarstwa i winiarstwa oraz propagatorów idei slow food. Chcemy więcej takich miejsc na kulinarno – rozrywkowej mapie Polski!

Republika Słoneczna

Poznań, ul. Słoneczna 19a

Szczegóły i „rozkład jazdy” na stronie http://republikasloneczna.pl

zp8497586rq

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)
Inspirująco w Poznaniu: warsztaty smaku w Republice Słonecznej, 9.5 out of 10 based on 2 ratings