Czekoladowe Inspiracje w Poznaniu – najsłodsze warsztaty kulinarne

501786_chocolateLubimy poznańską Akademię Kulinarną Dąbrowskiego42 za edukację kulinarną na najwyższym poziomie, promowanie dobrego smaku, różnorodność oferty warsztatowej i pasję. Majowy cykl warsztatów kulinarnych ponownie nie zawiódł. Najbardziej apetycznie zapowiada się ostatni punkt wiosennego programu – Czekoladowe Inspiracje.

Dla wszystkich amatorów słodyczy czekoladowe lekcje będą wyjątkową okazją, by dosłownie zanurzyć się w świecie oszałamiających smaków i zapachów. Zmysłowa przyjemność plus możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności „z pierwszej ręki”: warsztaty poprowadzi mistrz cukierniczy z kultowego poznańskiego hotelu Mercure (wcześniej słynny Merkury), Jarek Konrady, od 35 lat zajmujący się profesjonalnym tworzeniem deserów na najwyższym poziomie. Na lekcjach w Akademii Kulinarnej pan Jarek uchyli nam rąbka swej zawodowej tajemnicy i zdradzi sporo tajników przygotowywania czekoladowych smakołyków.  Pod okiem mistrza spreparujemy wyjątkowe menu: znajdzie się w nim czekoladowa trufla z czarną porzeczką, mousse na 1250077_chocolateganaszu z soczystą pomarańczą, pralina camembert; nauczymy się też tworzyć czekoladowe dekoracje oraz poznamy sztuczki dotyczące pisania czekoladą.

Zaproście na warsztaty swoje mamy – taki smakowity prezent na Dzień Matki ucieszy je bardziej niż pudło pralinek.

Warsztaty Czekoladowe Inspiracje Akademii Kulinarnej Dąbrowskiego 42

25 maja 2013, godz. 17.00

Cena: 130 zł/os. Szczegóły na stronie Dąbrowskiego42.


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Czekoladowe Inspiracje w Poznaniu - najsłodsze warsztaty kulinarne, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
One Response do “Czekoladowe Inspiracje w Poznaniu – najsłodsze warsztaty kulinarne”
  1. Tomek

    Świetna sprawa. Tym razem nie mogłem być, ale następnym razem na pewno się pojawię. Widziałem galerię i żałowałem, że się nie udało. Mam nadzieję, że niedługo będzie powtórka :)
    http://dabrowskiego.com/galeria-zdjec-czekolada-25-05-2013/

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +1 (from 1 vote)

Skomentuj...