Bloger potrafi! – książka Elizy Mórawskiej i cykl spotkań z autorką

Eliza Mórawska SłodkiePodobno najbardziej wpływowy blog kulinarny w polskiej sieci. 6 lat wytrwałego publikowania autorskich, sprawdzonych przepisów. Rewelacyjne zdjęcia, inspirujące pomysły. 90 tysięcy wiernych czytelników miesięcznie. Charyzma i talent. Teraz jej przepisy dostępne są już także poza internetem. Eliza Mórawska, jedna z najbardziej cenionych postaci polskiej blogosfery, wydała książkę kucharską.

„Słodkie” – skromny tytuł, skromna, wysmakowana okładka. Styl znany dobrze czytelnikom bloga White Plate – właśnie za to go lubimy. Co w środku? 55 przepisów na apetyczne słodkie wypieki, podzielonych na 5 kategorii – działów (Wiosna, Lato, Jesień, Miłość, Zima), opracowanych w języku polskim i angielskim, kuchenne porady i piękne zdjęcia. Inspiracje kulinarne przywiezione z podróży przeplatają się z tradycją, klasyka z cukierniczymi odkryciami. Przepisy nieskomplikowane, występujące w nich składniki dostępne bez większych trudności.

Świetny pomysł na prezent gwiazdkowy, nie tylko (choć zwłaszcza) dla miłośników bloga White Plate.

Cykl spotkań z autorką trwa w najlepsze, jeśli więc ktoś chce osobiście poznać panią Mórawską, zadać jej pytanie lub kupić książkę z autografem, powinien sprawdzać na bieżąco terminy i miejsca

Najbliższe spotkanie, organizowane we współpracy z wydawnictwem Dwie Siostry już jutro, 15 grudnia w Poznaniu (klub SPOT).

Do zobaczenia!

White Plate książka

Spotkanie z Elizą Mórawską

15 grudnia 2012, godz. 17.00

SPOT., Poznań, Dolina 87

 


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)
Bloger potrafi! - książka Elizy Mórawskiej i cykl spotkań z autorką, 9.5 out of 10 based on 2 ratings

Skomentuj...